Son dakika haberi: Öykü Serter’in yasak aşk itirafı: Evli bir adamla aşk yaşadım!

Öykü Serter itirafıyla gündeme damgasını vurdu. Sunmuş olduğu programlarla adından sıkça söz ettiren Öykü Serter, ‘yasak aşk’ ile itiraf edildi. Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Serter, ‘Çok aşıktım’ dedi. İşte Öykü Serter’in açıklamaları …

Bir süredir ekranlarda olmayan sunucu Öykü Serter, yasak aşk itirafıyla derginin gündemine bomba gibi düştü.

Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtlayan Öykü Serter, özel hayatıyla bir olay yarattı. Uzun süredir evli bir adamla birlikte olduğunu itiraf eden Öykü Serter’in sözleri son dakika haberi olarak büyük yankı uyandırdı.

Öykü Serter, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalı 196Sekiz’in See Me dizisinin konuğu oldu. Ünlü sunucu Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtlayarak aşk hayatına dair çarpıcı bir açıklama yaptı.

“ÇOK AŞIK OLDUM”

Öykü Serter, evli bir adamla uzun süreli bir ilişkisi olduğunu itiraf etti.

Serter, “Uzun süredir medeni durumu uygun olmayan biriyle birlikteydim. Ama evi kıran kadın değilim. Zaten çoktan dağılmış bir ev vardı. Benden önce birçok kez yaşanan ilişkiler vardı. ”

Bir ev sahibi olmayı hayal eden genç bir kadındım, keşke bir çocuğum olsaydı ve çok aşık oldum.

Ancak burada tüm bu rüya balonunu patlattım ve sanki bir irinmiş gibi bıraktım. Çok yorucu bir süreçti. Bunu söylememin sebebi hayatımda hiç dergi desteğim olmamış olmasıdır. İşimi desteklemek ve popülaritemi artırmak için kullanmadım. Bu anlamda beni incitmek isteyenler oldu. Bunu burada söylemek ve özgür olmak istedim. “kullanılan ifadeler.

Öykü Serter’in yasak aşk itirafından sonra birlikte olduğu adam merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir